nuotraukos padidinimo mygtukas

Dekristalizatorius medui „Mini“ su analoginiu termoreguliatoriumi

# 12351

Kainos teirautis – pageidaujantys įsigyti, prašome susisiekti el. paštu: parduotuve@wilara.lt arba tel. 8 698 76083

Šis įrenginys skirtas medaus dekristalizavimui. Neturi lentynų ir stalčių. Dar jį galima pritaikyti ir biriems ar smulkintiems produktams džiovinti: žiedadulkėms, bičių duonelei, vaistažolėms, grybams, obuoliams bei kt.

Techniniai dekristalizatoriaus „M i n i“ parametrai:

Išoriniai gabaritai, mm: 535 x 540 x 860
Vidiniai gabaritai, mm: 470 x 390 x 480
Svoris, kg: 30
Temperatūros reguliavimas, ºC: iki 45ºC
Eksploatacinė galia, W: 120
Maksimali galia, W: 2024
Įtampa, V: 230

Naudojimo instrukcija:
1. Pastatyti dekristalizatorių į jam skirtą vietą. Iš priekio ir iš nugaros palikti pakankamus tarpus ventiliacijai, kadangi nugarinėje pusėje yra oro įėjimo anga, o priekinėje pusėje apačioje – oro išėjimo.
2. Į jo vidų ant apatinio dangčio briaunų sustatyti indus su medumi.
3. Jungiklius, esančius ant termoreguliatoriaus ir virš durelių, perjungti į „0“ padėtį. Įkišus elektros laido kištuką į kištukinį lizdą, dekristalizatoriaus priekyje virš durelių esantį raudoną maitinimo įjungimo klavišą perjungti į įjungimo padėtį „I“. Įjungus klavišas ima švytėti ir pasigirsta tolygus ventiliatoriaus ūžimas.
4. Termostato potenciometru (0 – 45 C˚) nustatyti pageidaujamą maksimalią temperatūrą. Ant termoreguliatoriaus esantį baltą klavišą perjungti į padėtį „I“. Užsidega žalia ir raudona lemputės. Žalia lemputė dega tada, kai įjungtas termostatas, o raudona − kai kaista kaitinimo spiralė. Pasiekus nustatytąją temperatūrą kaitinimo spiralė išsijungia ir užgęsta raudona lemputė. Ventiliatorius ir toliau dirba varinėdamas orą. Temperatūrai nukritus žemiau nustatytosios, kaitinimo elementas vėl įsijungia ir užsidega raudona lemputė.
5. Baigus naudotis, dekristalizatorių būtina kruopščiai išvalyti, atsukus mechanizmus dengiantį dangtį išvalyti po juo, išėmus patikrinti filtro būklę ir, jei reikia, jį išvalyti.
Filtro ir dangčio nuėmimas: užkišus plokščią atsuktuvą apatinę filtro dalį reikia pakelti į viršų (už kampuočio) ir patraukti į save. Nuimant mechanizmus dengiantį dangtį reikia atsukti keturis jo varžtus.
DĖMESIO! Draudžiama išimti filtrą ar nuimti mechanizmus dengiantį dangtį, kai dekristalizatorius yra įjungtas!