nuotraukos padidinimo mygtukas

Elektrinis garinis dviejų sekcijų vaško lydytuvas ”2GE” (izoliuotas, komplektas su trimis 2 kW garo generatoriais)

# 160405

2,848.00 

Prekės laikinai neturime

Nerūdijančiojo plieno garinis vaško lydytuvas profesionalui. Dviejų skyrių. Su garo nukreipimo mechanizmu. Lydytuvo korpusas gerai izoliuotas siekiant sumažinti šilumos spinduliavimą į aplinką.

Lydytuvo išorės matmenys (pati vonia/maks.): 1550/1560 x 550/700 x 520/880 mm.

Darbinis aukštis apie 90 cm. Aukštis reguliuojamas, kojos ant ratukų, iš vienos pusės – su stabdžiais.

Lydytuvą sudaro dvi tarpine siena atskirtos kameros korių lydymui, kiekviena su savo atskiru dangčiu.

Sekcijos vidinė ertmė: 720 x 485 x 410 mm. Vienos sekcijos talpa – 20 rėmų su peteliais (35 mm).

Našumas: iki 250 korių per valandą.

Sukabinus lizdinius korius, po jais lieka 5-7 cm ertmė vaško nuoguloms. Lydytuvo dugne įklotas išimamas lankstus perforuoto plieno lakšto įdėklas. Skylučių skersmuo Ø3 mm. Lydytuvo dugnas po įdėklu padarytas su nuolydžiu link centro į išbėgimo pusę. Abiejų sekcijų vaško išleidimo vamzdeliai (Ø22 mm) išvesti dugno apačioje, vienas šalia kito, ties lydytuvo viduriu. Garo padavimo vamzdelis Ø30 skersmens, padarytas iš šono per vidurį, nulenktas žemyn, maždaug 62-65 cm aukštyje nuo grindų. Per jį garas nukreipiamas tiesiai į vidinę kamerų tarpsienę. Viduje garas patenka iš sekcijos šono per septynias Ø8 mm skersmens skylutes.

Priešingoje nuo garo prijungimo įtaiso pusėje rankenos pagalba garas pakaitomis nukreipiamas į vieną arba kitą sekciją. Rankenėlės mechanizmas padarytas taip, kad nukreipiant garą į kurią vieną pusę, prispaustų tos pusės dangtį ir neleistų jo atidaryti saugumo sumetimais. Dangčiai turi patogias uždarymo rankenas.

Paprastai vienoje sekcijoje vyksta lydymas, kitoje – ruošiama sekanti korių partija. Yra galimybė paduoti garą į abi skyrius iš karto (rankenėlė vertikaliai į viršų).

Įrenginio svoris apie 80 kg (be generatoriaus).

Gamintojas – UAB „Wilara“.