nuotraukos padidinimo mygtukas

Fasavimo aparatas „Dana Api Matic 2000“

# 11105

Kainos teirautis – pageidaujantys įsigyti, prašome susisiekti el. paštu: parduotuve@wilara.lt arba tel. 8 698 76083

„DanaApi Matic 2000“ yra šiuolaikinė išpilstymo mašina su krumpliaratiniu siurbliu. Joje įdiegtas naujai sukonstruotas diferencialinis krumpliaratinio siurblio blokas, pagamintas iš maisto pramonei naudoti tinkančio plastiko, o variklis valdomas elektroniniu mikroprocesoriumi, užtikrinančiu nepriekaištingą lašų nusiurbimo funkciją. Fasuojamo produkto svoris rodomas skaitmeniniame ekrane ir gali būti nustatomas kiekiams nuo 20 gramų iki 10 kilogramų. Įrenginio atmintyje gali būti išsaugota iki dešimties skirtingų standartinių išpilstymo programų, kuriose jau nustatytas svoris bei kalibravimo faktorius. Mašina veikia dideliu ± 1 gramo tikslumu ir gali būti lengvai kalibruojama, kad tiktų skirtingiems skysčiams. Įrenginio tikslumas leidžia išvengti perpylimų ir todėl atsiperka per palyginti trumpą laiką.
Siurbimo režimu mašina veikia vienodai gerai abiem kryptimis. Siurbimo greitį pareguliuoti galima tiesiog valdymo pultelyje. Ekrane bus rodomas perpumpuotas kiekis.
Visos dalys, turinčios sąlytį su fasuojamu produktu, yra pagamintos arba iš nerūdijančio plieno, arba iš maistui tinkamo plastiko ir gali būti lengvai išardomos (be įrankių) ir išvalomos tetrunkant vos 5 minutes.
Techniniai duomenys:
Fasavimo diapazonas: nuo 20 ml iki 10 000 ml;
Siurblio našumas: 275 kilogramų per valandą;
Fasavimo našumas: pildant indelius po 500 g (370 ml) – apie 550 įpylimų per valandą,
o pildant mažesnius 40 g (30 ml) talpos indelius – net iki 2000 įpylimų per valandą;
Fasavimo tikslumas aukštas: <± 1%;
Galingumas: 115 W / 230 V;
Svoris: 18 kg;
Komplekte yra 1,5 m siurbimo žarnos ir išpylimo procesą aktyvuojantis pedalas.