nuotraukos padidinimo mygtukas

„Jenter“ motinėlių veisimo sistemos komplektas

# 14315JEN

99.00 

Turime

Kiaušinėliai ir lervutės perkeliami be tiesioginio kontakto. Perkėlimas greitas, saugus ir nesudėtingas. Taip išvengiama lervučių išdžiovinimo, atšaldymo ar pažeidimo. Visos dalys pagamintos iš aukštos kokybės plastiko. Galima naudoti daug kartų.

Naudojimas:

Lizdo koryje išpjaunamas kasetės dydžio langelis, į jį įstatoma kasetė, ji pritvirtinama prie rėmelio vielutėmis ar dirželiais. Kasetės koriuko fragmento pradmenys jau yra vaškuoti. Naudojant pirmą kartą dėl geresnio priėmimo patariama papildomai juos dar patepti medumi. Kasetė iš pradžių porą dienų palaikoma avilyje tuščia. Motinėlė pagaunama ir įleidžiama į kasetę. Įleidimo anga uždaroma specialiu kamščiu. Per kelias valandas į vidinio koriuko fragmento akeles padedami kiaušinėliai. Po maždaug trijų dienų išsirita lervutės. Iš nugarinės kasetės pusės specialaus įrankio pagalba lopšeliai sukišami po vieną į kasetės koriuko akeles. Lopšelių dugnai uždaromi specialiais kaišteliais. Į fanerinės auginimo lystelės angas įklijuojami lygieji motininių lopšelių laikikliai. Motininiai lopšeliai iš kasetės perkeliami auginimui ir įstatomi į laikiklius lystelėje. Ne vėliau kaip 11-ą dieną motininiai lopšeliai turi būti apsaugoti izoliatoriais – lygiašoniais arba narvelio tipo.

Komplektą sudaro:

1. „Jenter“ kasetė 112 vietų, su koriuko pradmenimis ir išoriniu dangteliu, atliekančiu skiriamosios tvorelės funkciją, su uždaroma įleidimo anga centre – 1 vnt.

2. Auginimo lystelės iš faneros, 5 vietų – 2 vnt.

3. Lopšeliai – 115 vnt.

4. Lopšelių kaišteliai – 115 vnt.

5. Lopšelių laikikliai – lygūs ir briaunoti – viso 40 vnt.

6. Izoliatoriai lygiais šonais – 10 vnt.

7. Izoliatoriai-narveliai, apsauginiai – 10 vnt.

8. Papildomos detalės.