nuotraukos padidinimo mygtukas

Kasetinis automatinis elektrinis medsukis PREMIUM D 800 (4/8R, 220V/550W)

# 121541

2,883.00 

Turime

Išskirtinis “PREMIUM” medsukių bruožas – patvarumas, patikimumas ir kokybė.

Į šį keturių kasečių medsukį telpa 4 lizdiniai arba 8 medudiniai rėmeliai. Šio medsukio pavarą, esančią apačioje, sudaro aukšto našumo THF eco-line serijos motoreduktorius, tiesiogiai susietas su medsukio rotoriumi, ir E1000 įtampos dažnio keitiklis. Tokia pavara sumažina elektros energijos sąnaudas iki 35%, tuo pačiu išsaugodama puikias medsukio charakteristikas. O krumplinio THF serijos motoreduktoriaus panaudojimas prailgina medsukio tarnavimo laiką ir ženkliai sumažina triukšmą.
Valdymo pulte įdiegta vokiška “Siemens” elektroninė įranga.
Medsukio konstrukcija:

Rėmas iš nerūdijančio plieno, stabilus ir lengvai išardomas. Būgnas pagamintas iš 0,8 mm storio rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno skardos, sutvirtintos konstrukcijos, su dviem dviejų colių (51 mm) skersmens išleidimo čiaupais. Būgno dugnas kūgio pavidalo, į kraštus žemėjantis, pagamintas iš 1 mm storio plieno lakšto. Kasetinis rotorius pagamintas iš maistinio rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno virbų. Jų konstrukcija apsaugo korius nuo pažeidimų. Kasetės tarpusavyje sujungtos spyruoklėmis, grąžinančiomis jas į pradinę poziciją, nukreiptas į centrą. Rotorius įsodintas įvorėse viršuje ir apačioje. Permatomi dangčiai gaminami iš 0,8 mm storio organinio meta-plexi stiklo, leidžiančio stebėti, kas vyksta centrifugavimo metu, – nėra pavojaus sutrikdyti besisukančio rotoriaus darbą, be to, medaus lašeliai, susidarantys sukimo metu, nepatenka į aplinką.
Tokie „Premium“ klasės medsukiai yra automatiniai. Automatinis valdymas turi 8 programas. Pirmosios trys programos turi gamyklinius nustatymus. Likusios penkios programos nuo 4-os iki 8-os leidžia pačiam konfigūruoti individualius programų ciklus.

Atitinka ES reikalavimus.

Kilmės šalis: Lenkija.