nuotraukos padidinimo mygtukas

Kasetinis elektrinis medsukis „PREMIUM“ D1200, automatinis, su pertvaromis (12/24 R, 220 V / 1,1 kW)

# 121582

5,499.00 

Prekės laikinai neturime

Kainos teirautis – pageidaujantys įsigyti, prašome susisiekti el. paštu: parduotuve@wilara.lt arba tel. 8 698 76083

Visiškai atitinka ES reikalavimus. Medsukis 1200 mm skersmens, su 12 kasečių rotoriumi, su nerūdijančio plieno pertvaromis. Variklio galia: 1,1 kW / 230 V.

Išskirtinis “PREMIUM” medsukių bruožas – patvarumas, patikimumas ir kokybė. Į šį dvylikos kasečių medsukį telpa 12 lizdinių arba 24 medudiniai rėmeliai. Šio medsukio pavarą, esančią apačioje, sudaro aukšto našumo THF eco-line serijos motoreduktorius, tiesiogiai susietas su medsukio rotoriumi, ir E1000 įtampos dažnio keitiklis. Tokia pavara sumažina elektros energijos sąnaudas iki 35%, tuo pačiu išsaugodama puikias medsukio charakteristikas. O krumplinio THF serijos motoreduktoriaus panaudojimas prailgina medsukio tarnavimo laiką ir ženkliai sumažina triukšmą.
Valdymo pulte įdiegta japoniška “Mitsubishi” kompanijos elektroninė įranga.
Medsukio konstrukcija: Rėmas iš nerūdijančio plieno, stabilus ir lengvai išardomas. Būgnas pagamintas iš 0,8 mm storio rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno skardos, sutvirtintos konstrukcijos, su dviem dviejų colių (51 mm) skersmens išleidimo sklendėmis. Cilindro dugnas kūgio pavidalo, į kraštus žemėjantis, pagamintas iš 1 mm storio plieno lakšto. Kasetinis rotorius pagamintas iš maistinio rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno virbų, 3 ir 6 mm skersmens. Jų konstrukcija apsaugo korius nuo pažeidimų. Kasetės tarpusavyje sujungtos spyruoklėmis, grąžinančiomis jas į pradinę poziciją, nukreiptas į centrą. Rotorius įsodintas įvorėse viršuje ir apačioje. Permatomi dangčiai gaminami iš 8 mm storio organinio metaplekso stiklo, leidžiančio stebėti, kas vyksta centrifugavimo metu, – nėra pavojaus sutrikdyti besisukančio rotoriaus darbą, be to, medaus lašeliai, susidarantys sukimo metu, nepatenka į aplinką.
Tokie „Premium“ klasės medsukiai yra automatiniai. Nors lieka galimybė valdyti ir neautomatiniu būdu. Automatinis valdymas turi 8 programas. Pirmosios dvi programos neautomatinės. Trečioji programa turi gamyklinius nustatymus. O likusios penkios programos nuo 4-os iki 8-os leidžia pačiam konfigūruoti individualius programų ciklus.