nuotraukos padidinimo mygtukas

Kasetinis elektrinis medsukis „PROFI“ D1200, automatinis (220 V / 550 W, 8/16 R)

# 121570

2,799.00 

Prekės laikinai neturime

Šie medsukiai skirti profesionaliam naudojimui ir pasižymi ypatingu patikimumu ir naudojimosi paprastumu.

Medsukis su automatiškai vartomomis kasetėmis, tarpusavyje sujungtomis spyruoklėmis grąžinimui į neutraliąją padėtį. Šalia jų stovėti ir laukti išsukimo pabaigos nė nereikia. Sudėjus į medsukį atakiuotus korius, galite pereiti prie kitos korių partijos atakiavimo, tuo tarpu medsukis greitai ir kokybiškai, nelaužydamas korių, išsuks kiekvieną auksinio medaus lašą.

Plieninis medsukio rėmas kruopščiai nudažytas elektrostatine dažymo technika. Jis stabilus ir lengvai išardomas, kai to prireikia.
Medsukio būgnas – 730 mm aukščio, 1200 mm skersmens – pagamintas iš nerūdijančio rūgštims atsparaus plieno 0H18N9, sustiprintos formos.

Cilindro sienelių nerūdijančiojo rūgštims atsparaus plieno lakšto storis 0,6 mm, kūginio į kraštus žemėjančio dugno storis – 0,8 mm. Ø 1200 mm skersmens medsukiuose yra dvi nerūdijančios 2’’ colių skersmens medaus išpylimo sklendės.
Medsukio rotorius pagamintas iš nerūdijančių rūgštims atsparių plieno virbų Ø3 ir Ø5 mm.

Rotorius su įstatytomis aštuoniomis Dadano dydžio kasetėmis (425 x 340 mm), laisvai galinčiomis gultis ant šono nepersidengiant viena su kita. Kasetės tarpusavyje sujungtos spyruoklėmis, sukimo ciklo pabaigoje sugrąžinančiomis jas į pradinę padėtį. Rotoriui keičiant sukimo kryptį, kasetės automatiškai gula atitinkama šonu. Rotorius įsodintas guoliuose viršuje ir apačioje. Numatytas automatinio rotoriaus stabdymo mechanizmas, atidarius medsukio dangtį.
Variklio galingumas: 550 W /230 V.
Automatinis reguliatorius HE-02 leidžia medsukį valdyti ir neautomatiniu būdu – šiame valdymo režime galima pačiam nustatyti sukimo kryptį ir mygtukų paspaudimais pareguliuoti centrifugavimo greitį. Todėl pirmosios dvi programos skirtos centrifugavimui valdant rankiniu būdu: viena programa skirta sukimo krypčiai į kairę, kita – į dešinę pusę. Trečioji programa jau yra automatinė ir ji turi gamyklinius nustatymus. Likusios penkios programos nuo 4-os iki 8-os irgi yra automatinės ir jos leidžia suvesti ir išsaugoti paties nusistatytus sukimo ciklus, apibrėžiančius sukimo kryptį, greitį ir trukmę kiekvienoje centrifugavimo fazėje. Kiekvieno ciklo nustatymui reikia pereiti septynis nustatymo žingsnius. O kiekviename žingsnyje nustatomi trys parametrai: rotoriaus sukimosi kryptis, žingsnio pradžios laikas, užduotasis žingsnio greitis. Visi korių išsukimo ciklai programos metu atliekami automatiškai iki galo.
Atitinka ES reikalavimus.