nuotraukos padidinimo mygtukas

Knyga „Medus ir visa jo teikiama nauda“

# 80126

7.50 

Turime

Medų nešančios bitės egzistavo dar prieš žmogui atsirandant. Tai sužinota nustačius fosilijų amžių – 150 milijonų metų. Žmogus jau nuo senų laikų šį natūralų produktą naudojo maistui, gydymui, valymui ir apsaugai. Ir šiandien medus yra toks pat popiuliarus kaip anksčiau.

Šioje knygoje supažindinama su medaus ir jo naudojimo istorija, taip pat pateikiami receptai kulinarijai, sveikatai ir grožiui.

Bitininkystė-sezoninis pomėgis, tačiau jų darbų netrūksta visiems metams. Knygoje nurodyti mėnesiniai darbai bitininkams. Taip pat dar ir dar kartą pažinkime savo bites-bičių anatomija, spietimasis, motinėlė, bitės darbininkės, tranai.
Kleopatros kaukė, medaus valiklis, medaus kava su prieskoniais, rožinė medaus bitė, medaus ir šokolado keksiukai, medaus ir aviečių skonio ledai – tai tik keli receptai iš šios knygos.
Ar žinojote, kad kai Aleksandras didysis mirė tūkstančiai kilometrų nuo namų, vyrai jo kūną laidotuvėms parnešė auksiniame karste, pripildytame medaus? Dar daugiau įdomių faktų šioje knygoje.