nuotraukos padidinimo mygtukas

Korių dangtelių presas P50 L

# 12083

2,650.00 

Turime

Pageidaujantys įsigyti, prašome susisiekti el. paštu: parduotuve@wilara.lt arba tel. 8 698 76083

Įrangos ypatumai:
Našumas: iki 50 kg / val.
Tinklas: vienfazis (230 V).
Galia: 0,55 kW / 230 V.
Reguliuojami sraigto sūkiai: daugiausia 14 aps. / min.
Išmatavimai:
Aukštis (nuo grindų): 70 cm,
Plotis: 41 cm,
Ilgis (nuo išpylimo sklendės galo): 105 cm,
Piltuvo dydis: 40 x 30 cm.
Medaus išleidimo sklendės apačia virš grindų 13,5 cm. Sklendė: rutulinis vožtuvas. Išpylimo vamzdelio skersmuo: 38 mm.
Surinkimo vonelė: 51,5 x 29,5 x 14,0 cm: 21 litro talpos. Prireikus nuimama su visa išleidimo sklende. Vonelėje už kraštų užkabinamas perforuotas įdėklas 5 cm gylio.
Vaško dangtelių (nuopjovų) presai – tai naujausias bitininkystės įrangos pavyzdys rinkoje. Galimas pasirinkimas iš kelių pajėgumų: iki 100 kg dangtelių masės apdorojimo per valandą ir iki 200 kg/val. Įranga numato mechaninį medaus atskyrimą nuo vaško. Visas procesas vyksta perforuoto cilindro viduje, besisukančiam sraigtui spaudžiant vaško dangtelių masę pro išorinio apvalkalo skylutes. Medus sulaša į surinkimo vonią apačioje, o sausas vaškas išstumiamas į priekį ir pro galą stogeliu nučiuožia į pristatytą surinkimo konteinerį. Rezultatas toks: papildomai gautas tikrai nemažas kiekis medaus ir atskirai šalia jo – puikios kokybės dangtelinis vaškas, gatavas perlydymui.
Įrenginys visas pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Pergabenimo iš vietos į vietą palengvinimui pritaisyti ratukai. Pagrindinis šio preso privalumas: paprastas naudojimas ir nedideli matmenys.Maitinimas iš paprasčiausio buitinio vienfazio tinklo taip pat būtų privalumas. Visi įrangos elementai kokybės atžvilgiu atlikti nepriekaištingai. Žinoma, šį presą galima panaudoti ir kaip vaisių spaustuvą. Pats svarbiausias įrangos elementas – sliekine pavara varomas specialios formoos nailoninis sraigtas. Presas sumontuotas ant reguliuojamo aukščio stovo. Paprastu reguliatoriumi bus patogu keisti spaudimo greit

Garantija: 2 metai. Gamintojas: Lenkija.