nuotraukos padidinimo mygtukas

Lizdinis aukštas „PH+“

# 10212

29.90 

Turime

Aukštas polistireninis, su fiksacija, sienelės storis 4 cm. Į visą avilio komplektą įeina: dugnas, vienas lizdinis aukštas, du medudiniai aukštai, maitintuvė ir stogas. Kilmės šalis: Suomija.
Trumpas aprašymas: Šis avilių tipas – tai paties stambiausio Skandinavijoje medaus gamintojo per 30 veiklõs metų sukauptõs patirties rezultatas. Ši avilių sistema buvo išrasta ir išbandyta kraštutinėmis suomių bitininkavimui oro sąlygomis. Daugiau nei 35-ių laipsnių šaltis žiemos metu ir 30-ties laipsnių karščiai vasaromis gamintojams suteikė daug patirties ir žinių, ko iš tikrųjų reikia bitėms ir kokius bitininkų poreikius turi atitikti tikrai geri ir kokybiški aviliai. Pagrindinė medžiaga, iš kurios gaminami šie avilių aukštai, – padidinto tankumo EPS polistirenas (jo tankumas viršija 100 kg/m3). Jie išliejami formose specialiomis automatinėmis staklėmis. Visos avilio dalys pagamintos iš medžiagų, leistinų naudoti maisto pramonėje. Tinkamai eksploatuojant šie aviliai pratarnaus jums ne vieną dešimtį metų.
Avilio surinkimas: Tose vietose, ant kurių remsis rėmelių petukai, įstatytos papildomos kieto plastiko profilinės juostelės (geltonos), apsaugančios kraštus. Jos taip pat didina aukštų sukabinimo tvirtumą ir apsaugo nuo atsitiktinių pažeidimų dirbant su bitininko įrankiais. Ir jos netgi palengvina aukštų atskyrimą šeimų tikrinimo metu. Avilio dalys jungiamos viena su kita įleidžiant jų kraštus į atitinkamus griovelius. 6-ių milimetrų gylio įlaidai neleidžia avilio detalėms išsiskirti, pavyzdžiui, perkėlimo metu. Fiksuojant galima naudoti vandeniui atsparius, Erikeeper B tipo, klijus. Suklijavimas šiaip nėra būtinas, tačiau jis maksimaliai sutvirtina pačią konstrukciją, prailgina tarnavimo laiką ir pagerina eksploatacines avilio savybes. Paprastai „BeeBox“ aviliai skirti 10-rėmiams lizdiniams/medudiniams aukštams. Galima juose statyti ir po mažiau: 8 ar 9 rėmelius. Šiuo atveju būtų dedamos papildomos rėmelių fiksavimo juostos 8-iems arba 9-iems rėmeliams. Dešimtmečių eigoje jos taipogi pasitarnauja gerokai palengvindamos ir avilio priežiūrą.