nuotraukos padidinimo mygtukas

Maitintuvė-girdykla „Nicot“ (1 kg, su permatomu indeliu)

# 10973

3.90 

Nuo 1 vnt. kaina: 3.9 € už 1vnt.
Nuo 50 vnt. kaina: 3.5 € už 1vnt.

Turime

Šios maitintuvės-girdyklos gaminamos iš maistinio plastiko. (Gamyboje naudojamas plastikas yra sertifikuotas pagal EK direktyvą – turi atitikties maistui deklaraciją.)

Jos skirtos bičių paskatinimui bei maitinimui. Maitinimo indelis, pildomas sirupu arba susikristalizavusiu medumi.

Šios maitintuvės tinka prie tokios avilio lakos, kuri būtų bent jau 8 mm aukščio (minimaliai) ir 40 mm gylio. Avilys turi būti pastatytas horizontalioje plokštumoje arba su nedideliu pasvirimu į priekį. Bitės atsigeria arba iš specialiai maitinimui palikto lovelio, arba ateina pasiimti maisto, atitekėjusio maitintuvės kotelio „tuneliu“. Indelis vožiamas ant maitintuvės arba be dangtelio, arba jis turėtų būti su prabadytomis skylutėmis.
Naudojimo instrukcija:
Galima taikyti įvairius būdus: Jei indelis permatomas, gerai būtų jį pridengti kokiu nepermatomu (matiniu) indu, kad jo nekaitintų saulė. Įspėjimas: nepamirškite pritvirtinti to indelio prie maitintuvės lėkštelės kokia nors viela ar elastiniu raiščiu. Nes vėjas tą indelį gali ir nupūsti.
Būdas Nr. 1 : Kai maitinamas susicukravęs granuliuotas medus: indelis tada dedamas be dangtelio – tiesiog užvožiamas ant maitintuvės lėkštelės.
Būdas Nr. 2 : Kai maitinamas sirupas: indelis tada gali būti dedamas irgi be dangtelio, tik reikia pradurti 2 nedideles jau paruoštas pradūrimui skylutes maitintuvės kotelyje prie pat lėkštelės, kad indeliui tuštėjant įsiurbiamas oras kartu neįtrauktų ir bičių. Indelis vožiamas tiesiai ant maitintuvės lėkštelės.
Būdas Nr. 3 : Kai maitinamas sirupas: indelį galima vožti su dangteliu, tik jame reikia pribadyti milimetro dydžio skylučių.
Būdas Nr. 4 : Kai rėmeliai lizde siekia per žemai (siekia dugną): Tada maitintuvės kotelį galbūt reikės pritrumpinti, kad įsikištų į avilį. Indelis uždengiamas milimetro dydžio skylučių prabadytu dangteliu ir užvožiamas ant maitintuvės lėkštelės