nuotraukos padidinimo mygtukas

Radialinis elektrinis medsukis „PROFI“ D1000, automatinis (220 V / 750 W, 36/42 R)

# 121520

1,536.00 

Turime

Būdingas tokių radialinių medsukių bruožas – galimybė sutalpinti daugiau rėmelių (36 lizdinius arba net 42 medudinius rėmelius). Jie išdėstomi radialiniu, arba spinduliniu, būdu, nugarėlėmis į būgno pusę. Tokie medsukiai rekomenduotini didesniems bitynams, naudojantiems vieno arba dviejų tipų rėmelius. 1000 mm skersmens medsukiai turi apatinę, ne viršutinę, pavarą.
Medsukio rėmas plieninis, dažytas elektrostatine dažymo technologija, jis stabilus ir lengvai išardomas.
Medsukio būgnas pagamintas iš nerūdijančio rūgštims atsparaus plieno 0H18N9, sustiprintos formos. Būgno sienelių storis 0,6 mm, kūginio dugno storis – 0,8 mm. Dvi medaus išpylimo sklendės metalinės 2 colių (51 mm) skersmens. Aukštis iki išpylimo sklendės 60 cm.
Radialinis medsukio rotorius pagamintas iš nerūdijančio rūgštims atsparaus plieno, padalintas į 6 sektorius. Rotoriaus lankai turi specialius laikiklius už kurių užsikabina rėmelių nugarėlės ir vienas šonelis. Rotorius įsodintas įvorėse ant guolių viršuje ir apačioje.
Medsukio dangtis permatomas iš organinio metaplekso stiklo.
Variklio galingumas: 750 W / 230 V. Medsukio svoris: 75 kg. Didžiausias rotoriaus apsukų skaičius: 300 min-1.
Pirmosios medsukio reguliatoriaus programos yra neautomatinės: viena skirta sukimui į vieną, kita – į kitą pusę. Trečioji programa jau automatinė. Jos parametrai jau nustatyti gamykloje ir jų keisti nėra galimybės. Sekančios penkios programos nuo 4-os iki 8-os irgi automatinės ir turi pirminius nustatymus, tačiau juos operatorius gali keisti pagal savo poreikius. Kiekvienam įvedamam ciklui reikia nustatyti po 7 žingsnius (paskutinis 7-asis žingsnis nusako rotoriaus stabdymo laiką). O kiekvienam žingsniui reikia nustatyti po 3 parametrus: žingsnio pradžios laiką, užduotąjį greitį ir sukimo kryptį.
Atitinka ES reikalavimus.

Garantija: 5 metai.