nuotraukos padidinimo mygtukas

Radialinis elektrinis medsukis „PROFI“ D1200, automatinis (220 V / 750 W, 56/56 R)

# 121620

2,770.00 

Turime

Būdingas tokių radialinių medsukių bruožas – galimybė sutalpinti daugiau rėmelių ir juos sukti vienu metu, tiesa, tai trunka kiek ilgiau negu kasetiniuose – 56 lizdinius arba tiek pat medudinių rėmelių. Jie išdėstomi radialiniu, arba spinduliniu, būdu, statmenai būgno paviršiui. Tokie medsukiai rekomenduotini didesniems bitynams, naudojantiems vieno arba dviejų tipų rėmelius. Šis 1200 mm skersmens medsukis turi apatinę pavarą. Ji tiesiogiai sujungta su rotoriaus ašimi.
Medsukio rėmas plieninis, dažytas elektrostatine dažymo technika, jis stabilus ir lengvai išardomas.
Medsukio būgnas, 680 mm aukščio ir 1200 mm skersmens, pagamintas iš nerūdijančio rūgštims atsparaus plieno 0H18N9, sustiprintos formos. Būgno sienelių storis 0,6 mm, kūginio dugno storis – 0,8 mm. Medaus išpylimo sklendės nerūdijančiojo plieno 2” colių (51 mm) skersmens yra dvi.
Radialinis medsukio rotorius pagamintas iš nerūdijančio rūgštims atsparaus plieno, padalintas į sektorius. Rotoriaus lankai turi specialius laikiklius, už kurių užsikabina rėmelių nugarėlės ir vienas šonelis. Rotorius įsodintas įvorėse ant guolių viršuje ir apačioje.
Medsukio dangtis permatomas iš akrilo stiklo, 4 mm storio.
Variklio galingumas: 750 W / 230 V.
Automatinis reguliatorius HE-02 leidžia programuoti išsukimą ir pagal savus nustatymus – tai programos nuo 4-os iki 8-os. Pirmosios dvi programos yra neautomatinės, trečioji turi gamyklinius nustatymus. Kiekvienam programuojamam sukimo ciklui reikia nustatyti po 7 žingsnius (paskutinis 7-asis žingsnis nusako rotoriaus stabdymo laiką). O kiekvienam žingsniui reikia nustatyti po 3 parametrus: žingsnio pradžios laiką, užduotąjį greitį ir sukimo kryptį.
Atitinka ES reikalavimus.

Garantija 2 metai.