nuotraukos padidinimo mygtukas

Skiriamoji tvorelė „Nicot“ 12 R

# 10624

5.70 

Nuo 1 vnt. kaina: 5.7 € už 1vnt.
Nuo 75 vnt. kaina: 5.4 € už 1vnt.

Turime

Šios skiriamosios tvorelės yra gaminamos iš pusiau standaus maistinio plastiko. (Jų gamyboje naudojamas plastikas yra sertifikuotas pagal EK direktyvą – turi atitikties maistui deklaraciją.) Dvylikarėmių skiriamųjų tvorelių matmenys: 500 x 500 mm, storis 2,5 mm. Preciziškai padaryti tarpeliai su užapvalintais krašteliais bitėms palengvina praėjimą. Šiose tvorelėse siekta padaryti maksimalų praėjimų skaičių.
Šias skiriamąsias tvoreles lengva valyti: galima tiesiog nuvalyti šepečiu ir paskui plauti karšto 60°C vandens čiurkšle; galima jas ir garinti (atlaiko iki 110°C) pakabinus už abiejų šonų ant dviejų 20 x 4 cm dydžio metalinių plokštelių arba galima skalauti karšto (100°C) vandens ir 10% natrio šarmo (kaustikinės sodos (15050)) tirpalu.
Šių skiriamųjų tvorelių privalumai: dirbant su bitėmis nėra pavojaus pažeisti motinėlę, kuri lieka apačioje lizde; apsaugo nuo nepageidaujamų perų medudiniuose rėmeliuose; jas naudojant ir medus būna šviesesnis, be perų lervučių priemaišų, ir šios yra šiltesnės negu kitos metalinės skiriamosios tvorelės (nesudaro „šalčio tilto“).