nuotraukos padidinimo mygtukas

Bičių duonelės džiovykla – dekristalizatorius „Optima“ su nerūdijančiojo plieno stalčiais ir skaitmeniniu termoreguliatoriumi

# 123525

1,699.00 

Turime

Skirta įvairiems biriems produktams džiovinti: žiedadulkėms, bičių duonelei, grybams, obuoliams, vaistažolėms ir kitoms gamtos gėrybėms.

Išėmus lentynas (stalčius), ši įranga gali būti naudojama medaus atšildymui (dekristalizavimui), netgi džiovinimui. Bičių duonelė išdžiūsta per 2-3 paras, žiedadulkės – per 1 parą.

Stalčiai pagaminti iš rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno sieto. Sieto akutės dydis 4 x 3 mm. Storis 0,6 mm.

Techniniai džiovyklos-dekristalizatoriaus „O p t i m a“ parametrai:

Išoriniai gabaritai, mm: 590 x 540 x 1470
Vidiniai gabaritai, mm: 515 x 390 x 1035
Svoris, kg: 38
Stalčių matmenys, mm: 495 х 320 x 20
Stalčių skaičius, vnt.: 31
Bendras stalčių plotas, kv. m: 4,9 kv. m
Žiedadulkių telpa, kg: 74
Temperatūros reguliavimas, ºC: iki 45ºC
Eksploatacinė galia: 170 W
Maksimali galia: 1 kW
Įtampa, V: 230

Naudojimo instrukcija:
1. Įrenginį pastatyti į jam skirtą vietą. Iš priekio ir iš nugaros palikti pakankamus tarpus ventiliacijai, kadangi nugarinėje pusėje yra oro įėjimo anga, o priekinėje pusėje apačioje – oro išėjimo.
2. Į džiovyklą-dekristalizatorių sudėti norimus džiovinti produktus arba sustatyti talpas su medumi dekristalizavimui.
3. Jungiklius, esančius ant termoreguliatoriaus ir virš durelių, perjungti į „0“ padėtį. Įkišus elektros laido kištuką į kištukinį lizdą džiovyklos priekyje virš durelių esantį raudoną maitinimo įjungimo klavišą nuspausti į įjungimo padėtį „I“. Įjungus klavišas ima švytėti ir pasigirsta tolygus ventiliatoriaus ūžimas.
4. Termostato potenciometru (0 – 45 C˚) nustatyti pageidaujamą maksimalią temperatūrą. Tada ant termoreguliatoriaus esantį baltą klavišą įjungti į padėtį „I“. Užsidega žalia ir raudona lemputės. Žalia lemputė dega tada, kai įjungtas termostatas, o raudona − kai kaista kaitinimo spiralė. Pasiekus nustatytąją temperatūrą kaitinimo spiralė išsijungia ir užgęsta raudona lemputė. Ventiliatorius ir toliau veikia varinėdamas orą. Temperatūrai nukritus žemiau nustatytosios, kaitinimo elementas vėl įsijungia ir užsidega raudona lemputė.
5. Baigus naudotis, džiovyklą-dekristalizatorių būtina kruopščiai išvalyti, atsukus dangtį išvalyti po juo, išėmus patikrinti filtro būklę ir, jei reikia, jį išvalyti.
Filtro ir dangčio nuėmimas: Apatinę filtro dalį plokščiu atsuktuvu reikia pakelti į viršų (už kampuočio) ir išimti patraukiant į save. Nuimant mechanizmus dengiantį dangtį reikia atsukti keturis jo varžtus.
DĖMESIO! Draudžiama išimti filtrą ar nuimti mechanizmus dengiantį dangtį džiovyklai esant įjungtai!

Gamintojas: UAB “Wilara”.