nuotraukos padidinimo mygtukas

Centrifuga su išimamu 320 mm rotoriumi

# 12191

Centrifugos dabar naudojamos praktiškai visose bitininkystės įmonėse, net ir nedidelėse. Nes efektyviai apdoroti korių dangtelių nuopjovų vašką yra labai svarbu. Visų pirma todėl, kad jame dar lieka daug medaus, galbūt netgi daugiau nei tikimasi (100 kg išsukto medaus turėtų likti vos 2 kg sauso dangtelių vaško). Be to, dangtelių nuopjovos juk nepatenka į medsukį ir išvis nebūna išsukamos. O centrifuga veikdama kaip filtras tinka kone visų rūšių medui išvalyti ir leidžia pasiimti jį visą, švarų ir nesugadintą (neperkaitintą).
Ši centrifuga nesudėtinga valdyti. Paprastai ji statoma kažkur greta atakiavimo stalo ar staklių. Viskas, ką jums reikia daryti, tai atidarius dangtį į nailoninį filtravimo įdėklą rotoriuje supilti prisisunkusį medaus dangtelių vašką ir įjungti ją valdymo pulte (ji pati tolygiai paskirsto jo svorį). Pastebėjus, kad medus pro išleidimo angą jau liovėsi tekėjęs, ją išjungti. Išimtas sausas vaškas vėliau gali būti išlydytas.
Techniniai parametrai: Jos gamybai naudotas 10/10 markės nerūdijantis plienas (10% chromo ir 10% nikelio). Būgno skersmuo: Ø 360 mm (jo aukštis: 420 mm). Nerūdijančio plieno perforuotas rotorius yra Ø 320 mm skersmens (rotoriaus aukštis: 340 mm). Visas centrifugos aukštis su stovu: 900 mm (aukštis be kojų: 820 mm). Medaus išleidimo čiaupo aukštis: 310 mm. Variklis vienfazis, galingumas 550 W. Svoris be kojų: 69 kg (visas svoris apie 80 kg).
Trumpas aprašymas: Ši centrifuga turi apsauginį dangčio užrakinimo įtaisą. Rankiniu būdu įmanoma jį ir atrakinti, ir užrakinti. Atrakinant reikia atsukti varžtą ir ant jo esančią rodykliukę pasukti į „atrakinimo“ („unlocked“) poziciją. Ši sistema, sugedus dangčio sandarinimo įtaisui ar įvykus srovės nuotėkiui, neleidžia centrifugai įsijungti, bet užtat leidžia atidaryti dangtį. Prieš jungiant centrifugą, ant apsauginio dangčio užrakinimo įtaiso esančią rodykliukę reikia pervesti į poziciją „užrakinta“ („locked“). Į rotorių dedamas nailoninis filtravimo įdėklas (12188), į kurį kraunamas dangtelių vaškas. Kraunama ne daugiau kaip iki pusės. Rotorius turi būti gerai įsistatęs į šešiakampę įvorę apačioje, kad leistų laisvai užsidaryti dangčiui. Jei dangtis per jį neužsidaro, vadinasi, blogai įstatytas pats rotorius. Sukamoji dangčio apačia turi gerai priglusti prie rotoriaus kraštų. Sukdamasi ant ritininių guolių ji padeda besisukančiam rotoriui išsilaikyti stabiliai savo vietoje. Tas dangčio apačios išsikišimas gali būti reguliuojamas, siekiant kad prisispaudimas prie rotoriaus visuomet būtų optimalus. Centrifugavimo metu medus turi laisvai tekėti į po išleidimo čiaupu pristatytą talpą, kad nesikauptų būgne. Trys didelės centrifugos kojos puikiai sugeria vibraciją ir išlaiko ją stabilioje pozicijoje. Kadangi centrifuga turi apsauginį dangčio užrakinimo įtaisą, tai prieš jį atvožiant reikia sulaukti, kol rotorius visai nustos suktis ir pasigirs atrakinimo kliktelėjimas. Tą laiko reikšmę, po kiek laiko būna leidžiama atidaryti dangtį, galima pareguliuoti valdymo pulte. Sausas vaškas išsitraukiamas su įdėklu. Rotorius taip pat gali būti išimamas ir išplaunamas. Centrifuga šiaip numatyta sezoniniam darbui, tačiau visų metų bėgyje bent kelioms minutėms kas mėnesį ar du jai reikėtų leisti padirbėti tuščia eiga.

Produkto aprašymas

Kaina pagal užklausimą.