nuotraukos padidinimo mygtukas

Elektrinis vaško dangtelių lydytuvas “LOGAR”, su sienų izoliacija (Ø 63 cm, 2.5 kW / 230 V, talpa 30 kg korių dangtelių)

# 161031

1,599.00 

Turime

Talpa: apie 30 kg korių dangtelių.

Galia: 2,5 kW / 230 V.
Temperatūros reguliavimas: +30º – 90ºC.
Skersmuo: 63 cm.

Su kojomis.

Apvali nerūdijančio plieno talpykla su perforuotu įdėklu viduje. Šis iš nerūdijančio plieno pagamintas lydytuvas po dangčiu turi galingą kaitinimo elementą ir ventiliatorių, greitai ir tolygiai paskirstantį šilumą. Su juo galėsite saugiai atskirti dangtelinį vašką nuo medaus neperkaitindami jo – nepakenkdami nei jo puikioms savybėms, nei skoniui. Narvas yra išdėstytas ant įdėklo dugno žiede (jis gali tilpti iki 30 kg), o temperatūra nustatoma 80 laipsnių (reguliavimas iki 90 ° C).

Medus ir vaškas lydosi vienu metu, tačiau dėl to, kad yra sunkesnis, medus sėda ant dugno, o vaškas kyla į paviršių uždengdamas medų nuo šilumos šaltinio, taip apsaugodamas jį nuo aukštos temperatūros poveikio. Belieka tik leisti porai valandų nusistovėti, atidaryti čiaupą ir nusausinti gryną (ne perkaitusį) medų, kuris paprastai kristalizuojasi po poros savaičių. Pabaigoje išsiskiria švarus, skystas vaškas. Arba sukietėjęs jis gabalėliais išimamas iš įdėklo vaško lydymo aparato viduje.
Prietaisą taip pat galima naudoti medaus dekristalizavimui, atsižvelgiant į + 40 ° C temperatūrą.

Kilmės šalis: Slovėnija.