nuotraukos padidinimo mygtukas

Garinis vaško lydytuvas su spaustuvu kaitinamas elektra (6 kW / 400 V)

# 160292

Dėl kainos teirautis el. paštu info@wilara.lt arba telefonu +370 688 48 798.

Galingumas: 6 kW / 400 V.
Skersmuo 50 cm, aukštis (be preso rankenos) – 75 cm.
Užkraunama apie 40 litrų korių (tai sudaro apie 10-15 kg), lydoma ir tada spaudžiama. Labai gera išeiga apie 40-50% (priklausomai nuo vaško).
Lydytuvas ypač tvirtas. Nėra jokių aliuminio dalių. Talpykla pagaminta iš 0,8 mm storio 18/9 markės nerūdijančio plieno. Spaustuvas, jo tvirtinimo skersinis, varžtai, rankena iš galvanizuoto plieno.
Viduje yra įstatomas perforuotas įdėklas vaškui. Įdėklas ir spaustuvas prireikus išimami.
Vandens lygis stebimas pro stiklą lygio indikatoriuje. Jeigu darbo eigoje vanduo nugaruoja žemiau matomumo ribos, – pildoma per vandens padavimo vamzdelį nepertraukiant lydymo proceso eigos.
Pirminei vaško įkrovai sukritus (paprastai 10-15 kg viena įkrova), ją galima papildyti. Galutinis lydymas vyksta 10-15 min., tuo tarpu vaško išleidimo sklendę laikant uždarytą. Spaustuvo skersinis tvirtai prisukamas, taip presą paruošiant darbui. Tada vaško išleidimo sklendė atidaroma. Skystas vaškas išleidžiamas į talpą. Sklendę toliau laikant atidarytą, kad būtų kur garui išeiti, pamažu spaudžiama presu. Pasiekus galutinį sraigto tašką, dar keletą minučių palaikoma. Tada presas išsukamas ir išimamas. Ištraukiamos ir išvalomos įdėkle esančios vaško nuosėdos.