nuotraukos padidinimo mygtukas

Garo generatorius „UA“ 18 L (malkinis)

# 160286

499.00 

Turime

Malkomis kūrenamas. Garo generatorių leidžiama naudoti tik lauke. Vandens tūris 18 L. Veikimo laikas 1,5-2,5 val. Slėgio vožtuvo suveikimas prie 3 kg/cm2.

Gabaritai: 750 x 425 x 1070 mm. Aukštis su kaminu 170 cm. Svoris 62 kg.

Pirmiausia į pakurą sukraunamos malkos ir užkuriama. Praėjus 2-3 minutėms nuo degimo pradžios, į katilą pilamas vanduo: atsukamas katilo dangtelis ir per kaklelį iš viršaus pilama (užpildžius vandeniu, dangtelį reikia vėl užsukti). Pilamo vandens tūris ~ 15 litrų (kad truputį būtų ne iki pat viršaus).

Prieš pradedant lydyti vašką, generatorius ir vaško lydytuvas sujungiami lanksčia žarna. Vanduo užverda ir garą generuoja per maždaug 20-30 minučių.
Kai vanduo nugaruoja ir prireikia papildyti katilą vandeniu, iš pradžių sumažinamas garo slėgis atidarant apsauginį slėgio vožtuvą. Tada atidaromas įpylimo angos dangtelis. Kad nesusidegintumėte garais, dangtelis atsukamas iš lėto, atsargiai, po truputį išleidžiant garą.

Darbo metu būtina stebėti slėgio manometro rodmenis; slėgiui pakilus iki 0,5 kg/cm2 (monometro matavimo ribos 0,05 … 0,4 kg/cm2), nedelsiant nutraukti garo generatoriaus veikimą: užgesinti ugnį krosnyje, pro apsuginį vožtuvą išleisti garą, tada atidaryti ir katilo pildymo vandeniu dangtelį.

Kilmės šalis – Ukraina.