Peržiūrėti krepšelį “Lopšeliai (5 vnt. juostelė)” pridėta į krepšelį.
nuotraukos padidinimo mygtukas

Gaubtelis motinėlei (plastikinis)

# 14583

2.90 

Turime

Tai patentuotas gaminys. Jo išmatavimai: 148 x 130 x 11 mm. Pagamintas jis iš maistinio plastiko. (Gamybai naudojamas plastikas yra sertifikuotas pagal EK direktyvą – turi atitikties maistui deklaraciją.)
Į skylutes gaubtelio kampuose įstatomos keturios plastmasinės smeigės. O kad jos lengvai neišsitrauktų, jas dar galima įklijuoti klijais. Į maitinimo talpelę pridėkite kandi tešlos. Gaubtelį reikia statyti ant besiritančių perų, įleisti į jį motinėlę ir uždaryti. Jei smeigėmis prisegti nėra galimybės, galima rišti elastiniu raiščiu apsukant aplink rėmelį.
Išsamesnė naudojimo instrukcija: Išėjimo iš po gaubtelio vietą užlipdykite sausu maistu. Senąją motinėlę pašalinkite ir išsirinkite tokį rėmelį (būtų gerai iš tos pačios šeimos), kad būtų su besiritančiais perais. Nuo rėmelio nušluokite visas bites ir įstatykite gaubtelį į korį (įspauskite jį į vašką). Motinėlę įleiskite pro specialią angą jame ir užkiškite kamšteliu. Motinėlė bus tikrai priimta, nes jaunos bitės jai nepavojingos ir prižiūrės ją labai gerai. Laisvose akutėse ji greitu laiku pradės dėti kiaušinėlius. Per porą dienų kandi tešla bus suvalgyta, išėjimas atsilaisvins ir motinėlė išeis dėti kiaušinėlių į kitus rėmelius. Įduodant motinėlę šiuo būdu, priėmimas vyksta labai natūraliai ir yra žymiai saugesnis, palyginus su įdavimu iš mažo narvelio. Tai labai patikimas būdas, nes motinėlė išlieka sveika ir nesijaučia puolama. Tikrinti pradėti ir gaubtelį nuimti reikėtų tik po maždaug 8–10 dienų nuo jo įstatymo pradžios (bet kuriuo atveju ne anksčiau nei po savaitės). Ir dar palikite vieno centimetro tarpą tarp gaubtelio ir gretimo rėmelio, kad būtų vietos susisiekimui su avilio bitėmis. Jei atitraukimui trūksta vietos, išimkite kokį rėmelį iš lizdo.