nuotraukos padidinimo mygtukas

Kasetinis elektrinis medsukis „PREMIUM“ D1200, automatinis (8/16 R, 220 V / 750 W)

# 121581

4,399.00 

Prekės laikinai neturime

Kainos teirautis – pageidaujantys įsigyti, prašome susisiekti el. paštu: parduotuve@wilara.lt arba tel. 8 698 76083

Išskirtinis “PREMIUM” medsukių bruožas – patvarumas, patikimumas ir kokybė. Į šį 8 kasečių medsukį telpa 8 lizdiniai arba 16 medudinių rėmelių. Šio medsukio pavarą, esančią apačioje, sudaro aukšto našumo THF eco-line serijos motoreduktorius, tiesiogiai susietas su medsukio rotoriumi, ir E1000 įtampos dažnio keitiklis. Tokia pavara sumažina elektros energijos sąnaudas iki 35%, tuo pačiu išsaugodama puikias medsukio charakteristikas. O krumplinio THF serijos motoreduktoriaus panaudojimas prailgina medsukio tarnavimo laiką ir ženkliai sumažina triukšmą.
Valdymo pulte įdiegta japoniška “Mitsubishi” kompanijos elektroninė įranga.
Medsukio konstrukcija: Rėmas visas iš nerūdijančio plieno, stabilus ir lengvai išardomas. Būgnas pagamintas iš 0,8 mm storio rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno skardos, sutvirtintos konstrukcijos, su dviem dviejų colių (51 mm) skersmens išleidimo sklendėmis. Būgno dugnas kūgio pavidalo, į kraštus žemėjantis, pagamintas iš 1 mm storio plieno lakšto. Kasetinis rotorius pagamintas iš maistinio rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno virbų 3 ir 6 mm skersmens. Jų konstrukcija apsaugo korius nuo pažeidimų. Kasetės tarpusavyje sujungtos spyruoklėmis, grąžinančiomis jas į pradinę poziciją, nukreiptas į centrą. Rotorius įsodintas įvorėse viršuje ir apačioje. Permatomi dangčiai gaminami iš 8 mm storio organinio meta-plexi stiklo, leidžiančio stebėti, kas vyksta centrifugavimo metu, – nėra pavojaus sutrikdyti besisukančio rotoriaus darbą, be to, medaus lašeliai, susidarantys sukimo metu, nepatenka į aplinką.
Tokie „Premium“ klasės medsukiai yra automatiniai. Nors galima valdyti ir neautomatiniu būdu. Automatinis valdymas turi 8 programas. Pirmosios trys programos turi gamyklinius

Atitinka ES reikalavimus.

Kilmės šalis: Lenkija.