nuotraukos padidinimo mygtukas

Korių dangtelių presas P50L su rankiniu atakiavimo stovu ir korių laikikliu

# 120832

3,090.00 

Prekės laikinai neturime

Pageidaujantys įsigyti, prašome susisiekti el. paštu: parduotuve@wilara.lt arba tel. 8 698 76083.

Įrangos ypatumai: papildomas nerūdijančiojo plieno rėmas, skirtas atakiavimui rankomis, pagal aukštį pritaikytas P50L – 50 kg/val. našumo korių dangtelių presui.
Preso našumas: iki 50 kg/val.
Galia: 0,55 kW / 230 V.
Reguliuojami preso sraigto sūkiai: daugiausia 14 aps./min.
Išmatavimai: preso aukštis (nuo grindų): 70 cm, plotis: 41 cm, ilgis (nuo išpylimo sklendės galo): 105 cm, piltuvo dydis: 40 x 30 cm.
Medaus išleidimo sklendės apačia virš grindų 13,5 cm. Sklendė: rutulinis vožtuvas. Išpylimo vamzdelio skersmuo: 38 mm.
Surinkimo vonelė: 51,5 x 29,5 x 14,0 cm: 21 litro talpos. Prireikus nuimama su visa išleidimo sklende. Vonelėje už kraštų užkabinamas perforuotas įdėklas 5 cm gylio.
Skirta mechaniniam medaus atskyrimui nuo vaško. Visas procesas vyksta perforuoto cilindro viduje, besisukančiam sraigtui spaudžiant vaško dangtelių masę pro išorinio apvalkalo skylutes. Medus sulaša į surinkimo vonią apačioje, o sausas vaškas išstumiamas į priekį ir pro galą stogeliu nučiuožia į pristatytą surinkimo konteinerį. Rezultatas toks: papildomai gautas tikrai nemažas kiekis medaus ir atskirai šalia jo – puikios kokybės dangtelinis vaškas, gatavas perlydymui.
Įrenginys visas pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Pergabenimo iš vietos į vietą palengvinimui pritaisyti ratukai. Pagrindinis šio preso privalumas: paprastas naudojimas ir nedideli matmenys. Maitinimas iš paprasčiausio buitinio vienfazio tinklo taip pat būtų privalumas. Visi įrangos elementai kokybės atžvilgiu atlikti nepriekaištingai. Žinoma, šį presą galima panaudoti ir kaip vaisių spaustuvą. Pats svarbiausias įrangos elementas – sliekine pavara varomas specialios formos nailoninis sraigtas. Presas sumontuotas ant reguliuojamo aukščio stovo. Garantija 2 metai. Kilmės šalis – Lenkija.