nuotraukos padidinimo mygtukas

Rūgščių mišinys „Bienenwohl“ (100 g)

# 15023

11.90 

Prekės laikinai neturime

Neturinčių perų bičių šeimų apdorojimui lašinimo būdu esant varozei.
Preparatas, nespaudžiant butelio, lašinamas tarp rėmelių. Rankos judesio greitis turėtų būti toks, kaip popieriaus lape brėžiant liniją pieštuku. Lauko temperatūra, gydant bites, turėtų būti ne mažesnė nei 3 C.
Dozavimas: Optimali dozė yra 5-6 ml paruošto tirpalo vienam tarprėmiui. Tai yra, vidutiniškai 30 ml mažai bičių šeimai, 40 ml vidutinio dydžio bičių šeimai ir 50 ml stipriai bičių šeimai. Tirpalui lašinti galima naudoti specialią pipetę, švirkštą ir kitas priemones, kurios lengvai leistų nustatyti lašinamą kiekį.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, originalioje pakuotėje. Paruoštas tirpalas turi būti laikomas šaldytuve (2-8 C), atskirai nuo maisto produktų. Preparatas tinkamas naudoti iki galiojimo datos, nurodytos ant pakuotės. Paruoštas tirpalas turi būti sunaudotas per 6 mėnesius.
Rudeninis apdorojimas: rudenį, kai avilyje nėra perų, bitės Dany’s Bienen Wohl vaistu gali būti apdorojamos tik vieną kartą. Nenaudoti didesnės, nei rekomenduojama, preparato dozės. Pakartotinis gydymas rudenį arba vasarą gali būti blogai toleruojamas.
Specialiosios atsargumo priemonės naudotojams: Netyčia nurijus, nedelsiant kreiptis į gydytoją bei parodyti gaminio informacinį lapelį ar etiketę. Oksalo rūgšties dehidratas yra ypač ėdri medžiaga. Dirbant su preparatu būtina dėvėti apsauginius akinius, vengti kontakto su oda ir akimis. Tirpalui patekus į akis, nedelsiant praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją, o patekus ant odos, nuplauti vandeniu ir muilu. Nėščioms moterims nerekomenduojama preparatu gydyti bites. Dany’s Bienen Wohl gali sukelti koroziją, todėl reikia vengti preparato sąlyčio su korozijai neatspariomis medžiagomis ir prietaisais.