nuotraukos padidinimo mygtukas

Vaško dangtelių lydytuvas „Fritz“ (Ø 55 cm, 2 kW / 230 V, su kojomis)

# 161034

1,820.00 

Prekės laikinai neturime

Tai idealus prietaisas bitynams, kuriuose atakiuojama peiliais arba staklėmis ir susidaro ženklūs meduotų vaško dangtelių kiekiai.

Šis iš nerūdijančio plieno pagamintas lydytuvas po dangčiu turi galingą kaitinimo elementą ir ventiliatorių, greitai ir tolygiai paskirstantį šilumą. Su juo galėsite saugiai atskirti dangtelinį vašką nuo medaus neperkaitindami jo – nepakenkdami nei jo puikioms savybėms, nei skoniui.

Medus ir vaškas lydosi vienu metu, tačiau dėl to, kad yra sunkesnis, medus sėda ant dugno, o vaškas kyla į paviršių uždengdamas jį. Virš perforuoto dugno įdėklo lieka apie 55 litrų ertmė, todėl lengvai bus galima paskleisti kokius du 20 litrų talpos kibirus vaško dangtelių.

Vaško dangtelius reikia sutalpinti įdedamo žiedo viduje taip, kad karštas oras galėtų laisvai cirkuliuoti šonuose tarp žiedo ir aparato sienelės. Termostatą drąsiai galite nustatyti maksimaliai temperatūrai, medus tikrai nebus perkaitintas, nes jis labai greitai nuvarva, o išsilydęs vaškas medaus paviršiuje sudaro apsauginę plėvelę. Vaškui baigus lydytis (po 4-5 val., priklausomai nuo įkrovos aukščio), aparatą termostato rankenėle reikia išjungti ir dar maždaug vienai valandai palikti ataušti. Tada atidarius išleidimo sklendę pirmiausia išsileisti medų. O paskui, nukėlus dangtį su ventiliatoriumi, iškeliant filtrą išsiimti sustingusio vaško gabalą.

Aparatą taip pat galima panaudoti ir medaus dekristalizavimui. Tokiu atveju ant perforuoto dugno sustatomi stiklainiai ar plastikiniai kibirai su medumi ir termostato temperatūra nustatoma 40°C.
Techniniai lydytuvo duomenys:
Kaitinimo elemento galingumas: 2000 W / 230 V.
Termostatu nustatomos temperatūros ribos: nuo 30° iki 110°C.
Lydytuvo skersmuo: Ø 55 cm, vidinis indo aukštis 50 cm.
Dugno įdėklą sudaro plokščias perforuotas Ø 55 cm dugnas su rankenomis ir atskiras Ø 48 cm ir 18 cm aukščio žiedas.
Visas lydytuvo aukštis su varikliu: 145 cm.
Svoris: apie 28 kg.
Lydytuvo talpa: apie 40 kg vienam lydymui.

Trys reguliuojamos kojelės su ratukais su stovėjimo stabdžiu.

Kilmės šalis – Vokietija.