nuotraukos padidinimo mygtukas

Vaško lydytuvas „Dana api Melter“

# 16104

4,479.00 

Prekės laikinai neturime

Lydytuvas “Dana Api Melter” skirtas lengvam ir efektyviam medaus atskyrimui nuo vaško.

Techniniai duomenys:
Talpa: 120 kg vaško.

Ilgis (vidinis): 99 cm. Plotis (išorinis): 49 cm. Aukštis (vidinis): 34 cm (virš įdėklo).

Svoris: 59 kg.

Instaliuota galia: 2.65 kW / 230 V.

Korių dangtelių vaške lieka net iki 70% medaus. Su šiuo lydytuvu jį pasiimsite kone visą (iki 100%), tad ši investicija be vargo Jums atsipirks per labai trumpą laiką. Jis taip pat dar tinka vaško (korių) lydymui.

Lydytuvą sudaro dvigubų sienelių nerūdijančio plieno vonia su šilumine izoliacija tarpsienyje ir nepriklausomai vienas nuo kito reguliuojami kaitinimo elementai – dugne ir dangtyje.

Išskirtinė šio lydytuvo ypatybė yra ta, kad dangtyje įmontuotas galingas ventiliatorius, greitai ir tolygiai paskirstantis šilumą ir pagreitinantis medaus atskyrimą.
Naudojimas:

Į šį lydytuvą telpa iki 120 kg dangtelių vaško. Koriai arba dangtelių vaškas sudedami ant perforuoto dugno. Dugno termostatas nustatomas 40ºC, o dangčio termostatas 80-110ºC. Medus ir vaškas lydosi sykiu, tačiau kadangi vaškas yra lengvesnis už medų, jis iškyla į paviršių ir uždengia išsilydžiusį medų. Pirmiausia nuvarva nesugadintas (neperkaitintas) medus, o paskui išteka išsilydęs vaškas. Kuomet medus ir vaškas visiškai išsilydo, lydytuvą galima išjungti ir atidaryti išpylimo čiaupo sklendę. Vos tik pasirodžius skystam vaškui, sklendė uždaroma. Jei į medų ir patenka kažkiek vaško, sulaukus kol sustings, jis lengvai iš jo pašalinamas. Medaus išeiga šiuo atveju siekia beveik 100%.

Įrenginys atsiperka labai greitai.

Lydytuvas gali būti sėkmingai naudojamas ir senų korių išlydymui. Tuo atveju pro galinėje vonios sienelėje esantį antgalį būtina tiekti garą, nes kitaip nuo rėmelių bus sunku nuvalyti pridžiūvusį vašką ir medų.
Valymas:

Lydytuvo valymui rekomenduojame naudoti šiltą NaCl (valgomosios druskos) tirpalą. Tai padės pašalinti nuo sienelių pikį ir kitus nešvarumus.
Saugumo reikalavimai:

Naudojimo metu negalima įrenginio palikti be priežiūros. Lydytuve yra įmontuotas perkaitimo termostatas, kuris po suveikimo gali būti įjungtas iš naujo vėl. Tai padaroma įkišant ploną adatą į termostato šone esančią skylutę. Žiemos metu lydytuvo termostatas turi būti pasukamas į padėtį „max“. Po žiemos ir prieš kiekvieną naudojimą būtina įsitikinti, kad termostato viduje nėra susidariusio kondensato (vandens), kas paprastai nutinka po sandėliavimo šaltoje patalpoje. Tokiu atveju būtina atidaryti termostato dėžutę ir jį išdžiovinti naudojant šilto oro pūstuvą (feną).

Siekiant optimaliai išnaudoti įrenginio galimybes ir išvengti nuostolių, būtina atidžiai susipažinti su šia instrukcija. Jei kyla klausimų ar neaiškumų, kreipkitės į UAB “WILARA”.