Ruošamės pasaulio bitininkų asociacijos „Apimondija“ 44-ąjam kongresui
Ruošiamės pasaulio bitininkų asociacijos “Apimondija” 45-ajam kongresui, kuris šiais metais vyks ten, kur daug saulės ir lietuvaičių 🙂
Taip, tai bus TURKIJOJE – Stambulo mieste. Tai vienas seniausių metropolijos miestų pasaulyje, buvusi Romos, Bizantijos ir Osmanų imperijų sostinė. Dviejuose žemynuose – Azijoje ir Europoje – išsidėstęs miestas pasižymi turtinga istorija ir natūraliu gamtos grožiu.
“Apimondijos” kongreso organizacinis komitetas šiam bitininkų susitikimui ruošiasi nuo 2009 m. Jie žada, kad tai bus renginys, kurio ašis – stipri ir patikrinta mokslinė programa, pateikiama pasitelkiant interaktyviąsias technologijas, kurios suteiks galimybę patogiai ir vaizdingai dalytis patirtimi, gilinti žinias bei ugdyti kompetencijas. Tai bus nepamirštama patirtis kiekvienam Pasaulio bitininkų asociacijos “Apimondija” kongreso dalyviui.
Stambulo kongresų centras, kuriame ir vyks renginys, įsikūręs miesto centre, įrengtas pagal naujausias technologijas, gausus konferencijų salių. Tai unikali vieta su kvapą gniaužiančia Bosforo atmosfera. Jį supa komerciniai bankai, o parduotuvių rajonai lengvai pasiekiami pėsčiomis.
Kongreso dalyviams “Wilaros” stende pristatysime naujausius įmonėje sukurtus gaminius, kuriuos jūs jau galėjote išvysti Lietuvos bitininkų šventėje. Planuojama, kad kongrese Turkijoje dalyvaus didelė ir stipri mūsų komanda, kuri ne tik pademonstruos ir papasakos pasauliui apie “Wilaros” gaminius, paskatins juos išbandyti ir įsigyti bei apžvelgs Lietuvos bitininkavimo ypatumus, bet ir akylai seks naujienas, kad galėtų nustebinti ir nudžiuginti visus Lietuvos bitininkus, parveždama kuo daugiau naujienų iš viso bitininkystės pasaulio.
45-asis “Apimondijos” kongresas Turkijos prezidentui Bahri Yilmaza, TAB įkūrėjui ir prezidentui, buvo vienas iš svarbiausių jo gyvenimo projektų. Deja, balandžio 16 d. prezidentas mirė taip ir nesuspėjęs jo iki galo įgyvendinti. Nepaisant to, Turkija pasiruošusi nustebinti pasaulį nepamirštamu reginiu, kurį skiria savo mylimo prezidento Bahri Yilmazo atminimui.
https://www.facebook.com/wilara.lt/photos/a.1959029314328429.1073741826.1944428815788479/2004542556443771/?type=3&theater
Komentarų nėra.

Parašykite komentarą