“Wilara” pasaulinėje spaudoje!

Prisimindami bitininkų asociacijos „Apimondija“ 45-ąjį pasaulinį kongresą, vykusį Turkojoje (Stambulo mieste) rugsėjo mėnesį, dalinamės straipsniu, kuriame pasakojama apie patį kongresą ir jo dalyvius, minima “Wilara” ir mūsų kuriami inovatoriški gaminiai.

Praėjusių metų “Apimondijos” ašis buvo stipri ir patikrinta mokslinė programa, pateikiama pasitelkiant interaktyviąsias technologijas, kurios suteikė galimybę patogiai ir vaizdingai dalintis patirtimi, gilinti žinias bei ugdyti kompetencijas. Tai buvo nepamirštama patirtis kiekvienam Pasaulio bitininkų asociacijos „Apimondija“ kongreso dalyviui ir visam mūsų įmonės kolektyvui.

„Wilaros“ stende pristatėme naujausius įmonėje sukurtus gaminius, kuriuos jau išbandė ir pamėgo ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių bitininkai (JAV, Kuveito, Urugvajaus, Čilės, Australijos, Turkijos, Švedijos, Norvegijos, UK ir k.t). Taip pat gaudėme pasaulines naujienas ir esame pasiruošę Jus nustebinti dar tobulesniais ir naudingesniais gaminiais, kurių dėka bitininkavimas taps lengvesniu ir daugiau džiaugsmo teikiančiu hobiu ar verslu…

Komentarų nėra.

Parašykite komentarą