Ruošiamės Tarptautinei turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodai “Adventur 2018”

Ruošiame dovanėles Tarptautinei turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodai  “Adventur 2018” (sausio 26-28 d. LITEXPO), kurios metu vyks viktorina ir bus galimybė laimėti “Wilaros” prizus. Informacijos apie mus ieškokite Prienų savivaldybės stende ir būtinai dalyvaukite žaidime!!! Lauksime žinių apie tai, kaip Jums sekėsi 🙂

Pradėta rengti 2013 metais tarptautinė paroda ADVENTUR tapo didžiausiu specializuotu tarptautiniu turizmo renginiu Baltijos šalyse. Per penkerius metus parodos dalyvių skaičius išaugo 150 proc., lankytojų skaičius – virš 80 proc., o dalyvaujančių pasaulio šalių skaičius išaugo daugiau nei du kartus.

ADVENTUR išsiskiria unikalia renginių programa ir savo interaktyvumu – čia susitinka turizmo verslas, turinys ir pramogos, generuojamos naujos turizmo gairės, skatinamas tarptautinis bendradarbiavimas ir turizm

o paslaugų populiarinimas.

Keliauk kitaip!“ – šiais metais kviečia tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur 2018“ organizatoriai. Šeštą kartą vyksiančiam, didžiausiam Baltijos šalyse specializuotam turizmo renginiui bus atvertos ir neseniai renovuotų, itin modernių, centrinių Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ rūmų durys. Čia įsikurs užsienio šalių ambasados, užsienio kelionių agentūros, jungtiniai užsienio šalių stendai. “Adventur 2018“ vyks keturiose teminėse salėse.

Parodoje „Adventur 2018“, kuri užims rekordinį 15 245 kv. m. plotą, laukiama daugiau nei 350 dalyvių iš 30 pasaulio šalių.

Daugiau informacijos ir programą rasite ČIA:

http://litexpo.lt/lt/parodos/tarptautine-turizmo-ir-aktyvaus-laisvalaikio-paroda-adventur

Komentarų nėra.

Parašykite komentarą